Banku augstskola saņem maksimālo studiju virziena akreditāciju un pārsertificē kvalitātes vadības sistēmu 2017-06-14

img_8031

Banku augstskola jau ceturto reizi kopš 2010.gada saņēma prestižo Investors in Excellence sertifikātu, kas apliecina Augstskolas vadības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta “Investors in Excellence” prasībām.

Tāpat 2017.gada 14.maijā saņemts Latvijas republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apliecinājums par Banku augstskolas īstenotā studiju virziena “Ekonomika” akreditācijas rezultātiem. Visas studiju programmas šajā virzienā akreditētas uz maksimālo termiņu – 6 gadiem, līdz 2023.gada 10.aprīlim.

Banku augstskolas rektors, profesors Andris Sarnovičs pateicās visām iesaistītajām pusēm, īpaši akadēmiskajam personālam un augstskolas administrācijai par veikto darbu un apliecina notikušo ārējo novērtējumu lielo nozīmi augstas kvalitātes nodrošināšanā, kā arī nepārtrauktā darbības pilnveidē.

Banku augstskola ir valsts dibināta augstākās izglītības iestāde, kas jau vairāk nekā divdesmit gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. Šobrīd tā īsteno kopskaitā 14 akreditētas profesionālās augstākās izglītības studiju programmas biznesa vadības un finanšu izglītības virzienos visos studiju līmeņos.

 

 

Atpakaļ