top of page
excellence-.jpg

LATVIA EXCELLENCE
PIEDĀVĀ

Vairāk kā 15 gadus izglītojam klientus par organizācijas vadības izcilības principiem un labu darba praksi, kā arī novērtējam organizācijas vai struktūrvienības vadības sistēmas attīstības līmeni atbilstoši EFQM, CAF, Investors in Excellence vai citu izcilības modeļu un standartu prasībām.

circle_no text.png

KAS TĀLĀK?

SĀKT SAVU CEĻU UZ IZCILĪBU,
SAZINOTIES AR MUMS

mail.png

Lai Latvijas organizācijas varētu konkurēt pasaules tirgū, nepietiek tikai ar ISO 9001 standarta ieviešanu. Kā nākamais loģiskais solis ir ieviest standartu Investors in Excellence, kas ir veidots, ietverot svarīgākos EFQM principus.

ORGANIZĀCIJAS ATBILSTĪBA

IZCILĪBAS STANDARTAM INVESTORS IN EXCELLENCE

Pasaules labāko organizāciju ceļš uz izcilības virsotnēm parasti ilgst 6 – 8 gadi, jo nav iespējams attīstīt īsā laika periodā vadības sistēmu no 150 punktiem, kas apmēram ir ISO 9001 līmenis uz 500 punktiem, kas ir ļoti labu organizāciju līmenis līdz pat 750 punktiem, kas ir izcilu organizāciju līmenis. Tāpēc standarta Investors in Excellence ieviešana ir labs starpposms ceļā uz izcilību, apmēram 350-500 punktu līmenis.

INVESTORS IN EXCELLENCE (IiE)

IEVIEŠANAS UN ATZĪŠANAS PROCESS:

 • EFQM
  Eiropas Kvalitātes fonda izstrādātais Biznesa izcilības modelis, bieži sauc par Izcilības modeli
 • CAF
  Eiropas publiskā administrācijas institūta (EIPA) izstrādātais izcilības modelis
 • Investors in Excellence
  Lielbritānijas valdības izstrādātais izcilības standarts
 • ISO standarti
  Starptautiskās Standartizācijas organizācijas (International Organization for Standartization) izstrādāti standarti, kas nosaka starptautiskus kvalitātes standartus dažādās nozarēs un jomās. ISO apvienojušās standartizācijas organizācijas no vairāk kā 140 valstīm, lai kopā noteiktu nepieciešamos kritērijus uzņēmuma kvalitatīvai darbībai.
excellence-.jpg
bottom of page